Promocja!

Mata treningowa puzzle 4 cm STANDARD niebiesko-czerwona

119.00 z VAT

-23%

678 w magazynie

Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 139.50.

 • Dostępność678 szt. (dostępne od ręki)
 • Wysyłka w24h
 • Dostawa20 zł (Darmowa dostawa od 10 mat)
 • Gwarancja24 miesiące
Dane techniczne
 • Wymiary:
  100 x 100 x 4 cm
 • Waga:
  3,4 kg
 • Gęstość:
  90 kg/m3
 • Twardość:
  45 stopni C Shore
 • Materiał:
  45% pianka EVA, 55% pianka PE
 • Wzór:
  Słoma ryżowa

Nasza najlepsza mata do BJJ i Judo


Odpowiednio miękka mata wykonana z wysokiej jakości pianki EVA to doskonała podłoga do treningu Brazylijskiego Jiu Jitsu, Judo, Krav Magi czy zapasów.
Grubość 4 cm zapewni Ci świetną amortyzację podczas obaleń czy rzutów. Struktura „słomy ryżowej” skutecznie zabezpieczy Ciebie i Twoich zawodników przed otarciami i innymi uszkodzeniami skóry – szczególnie podczas treningu bez kimon.

Sprawdzona mata treningowa do MMA

Wybór maty do MMA jest trudny ze względu na dwie płaszczyzny walki, które występują w tej dyscyplinie.

 • Walka w stójce – gdzie lepsza jest twarda mata
 • Walka w parterze – gdzie bardziej komfortowo robi się na miękkiej macie

Ten model maty z pewnością jest bardzo dobry do walki w parterze,
jak również sprawdza się do treningu stójki. Średnia gęstość (90kg/m3) jest w zupełności wystarczająca, aby nie czuć efektu zapadania stopy.
Pamiętaj, że bardziej komfortowa do tego elementu walki jest mata 4cm PREMIUM, która jest za to odrobinę mniej przyjemna (twardsza, bardziej tępa) podczas treningu parteru.
Oba modele są ze sobą kompatybilne, dzięki czemu z powodzeniem możesz podzielić swoją salę treningową na dwie odrębne strefy.
Najlepszym rozwiązaniem jest sprawdzenie próbek i podjęcie decyzji przez trenera.

Uniwersalna mata do zajęć sportowych

Trudno wskazać jedną matę, która będzie idealnym rozwiązaniem do wszystkich dyscyplin sportów walki i zajęć sportowych. Gdybyśmy mieli wybrać tylko jeden najbardziej uniwersalny model, to z pewnością byłaby to MATA 4 cm STANDARD. Poza oczywistym zastosowaniem w klubach parterowych sportów walki (BJJ, Judo), nasi klienci używają tego modelu również:

 • w ośrodkach wypoczynkowych ( podczas obozów sportowych na które przyjeżdżają zarówno grapplerzy jak i zawodnicy boksu, karate lub taekwondo)
 • podczas zajęć akrobatycznych
 • w salach przedszkolnych

Standardowa kolorystyka

Kolor niebiesko-czerwony to najpopularniejszy kolor maty do sportów walki.
Bardzo często stosowany na zawodach, w przypadku wielu dyscyplin sztuk walki jest kolorem wymaganym przez odpowiednie federacje.
Posiadamy również w ofercie model:
→ Mata treningowa puzzle 4 cm STANDARD czarno-szara ←
→ Mata treningowa puzzle 4 cm STANDARD niebiesko-szara ←
Są to produkty o identycznych parametrach i wielkości, jedyną różnicą jest kolor.

Sprawdzona struktura słomy ryżowej

Struktura zewnętrzna nawiązująca do oryginalnych japońskich mat tatami zapewnia dobrą przyczepność oraz łatwe utrzymanie czystości. Brak drobnych zagłębień pozwala na szybkie i skuteczne umycie całej powierzchni.

Optymalny, uniwersalny i powtarzalny system łączeń

 • OPTYMALNY – odpowiedniej wielkości ząbki (o szerokości 6 cm) o kształcie litery T to najmocniejsze połączenie maty piankowej. Na podstawie doświadczeń naszych klientów wybraliśmy ten system łączeń i kształt ząbków, który jest najbardziej odporny na zrywanie i „wykleszczanie”.
 • UNIWERSALNY – wszystkie nasze maty mają ten sam system łączeń i mogą się połączyć ze sobą
 • POWTARZALNY – zapewniamy, że jeżeli będziesz chciał dokupić matę to będzie miała ten sam system łączeń co zakupiona teraz

Montaż maty treningowej puzzle


Rozłożenie maty treningowej na stałe nie jest zadaniem skomplikowanym. Chociaż często wiąże się z koniecznością docinania pianki to przy użyciu odpowiednich narzędzi (ostrego noża i prostego kawałka drewna wzdłuż którego można ciąć matę) ułożenie nawet 100m2 zajmie nie więcej niż kilka godzin.
W przypadku konieczności rozkładania i składania po każdym treningu warto zwrócić uwagę na sposób rozłączania puzzli.

Obrzeża zamykające

Do każdej zakupionej maty otrzymasz obrzeże w tym samym kolorze. Dzięki temu zyskasz estetyczny wygląd i jednocześnie zabezpieczysz przed uszkodzeniem wystające „ząbki”.

Gwarancja bezpieczeństwa

Wszystkie oferowane przez nas maty spełniają normy EN-71 
EN-71-1 określa wymogi oraz metody badań właściwości mechanicznych i fizycznych zabawek
EN-71-2 określa materiały łatwopalne, które są zakazane w produkcji wszystkich zabawek
EN-71-3 określa wymagania i metody badań dla migracji pierwiastków chemicznych z materiałów, z których została wykonany produkt

Chcesz sprawdzić, czy to dla Ciebie? Przetestuj, zanim kupisz.

Starannie dobraliśmy wysokiej jakości zdjęcia, które w pełni oddają rzeczywisty wygląd maty. Podaliśmy dokładnie zweryfikowane parametry (waga, gęstość, twardość).
Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że za pomocą strony internetowej nie jesteśmy w stanie pokazać wszystkiego, co może zdecydować o tym, czy mata spełnia Twoje oczekiwania, czyli właściwości antypoślizgowych, rzeczywistej twardości, a nawet neutralnego zapachu.

Właśnie dlatego dajemy Ci unikalną możliwość przetestowania naszych mat.
Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a wyślemy Ci próbkę o wymiarach 33×25 cm, która umożliwi Ci sprawdzenie kluczowych parametrów maty. Jeżeli zdecydujesz się na zakup minimum 10 mat – cena zakupu próbek zostanie odjęta od wartości Twojego zamówienia.


Skorzystaj z atrakcyjnego leasingu

Wiemy, że zakup większej ilości mat to spory wydatek. Właśnie dlatego nawiązaliśmy współpracę z jedną większych firm leasingowych, która pomoże Ci sfinansować Twoje zakupy. Jeżeli interesuje Cię taka forma wsparcia – skontaktuj się z nami.

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg