Koszyk

Mata do przedszkola

Mata puzzle w przedszkoluW ostatnim czasie maty piankowe puzzle cieszą się bardzo dużą popularnością wśród przedszkoli. Wygodne i bezpieczne dla dzieci, a przede wszystkim stosunkowo łatwe w utrzymaniu czystości maty bardzo często zamieniły zakurzone i nieprzyjazne dla alergików dywany i wykładziny.

W przypadku przedszkoli wybór maty jest stosunkowo prosty, ponieważ najlepszym a jednocześnie najtańszym rozwiązaniem jest MATA STANDARD ogrubości 2,5 cm. Maty PREMIUM naszym zdaniem są zbyt twarde do zabawy, a maty o grubości 4cm często okazują się zbyt wysokie (szczególnie gdy mata nie jest rozkładana od ściany do ściany – wtedy tworzy się próg o które dzieci mogą się potykać). Ze względu na duże zainteresowanie przedszkoli, poza standardowym dla sportów walki kolorem niebiesko-czerwonym, wprowadziliśmy do oferty maty o “żywej kolorystyce”: żółto-niebieskie i żółto-szare.

Maty można rozłożyć w sali na stałe, ale nie sprawiają też problemów przy częstym składaniu i rozkładaniu. Wszystkie oferowane przez nas maty posiadają certyfikat bezpieczeństwa. Można je dezynfekować środkami z alkoholem.

Maty treningowe Puzzle do przedszkola dostępne w naszym sklepie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa od 10 sztuk.

Dwa lata gwarancji

Wszystkie produkty są objęte dwuletnią gwarancją.