Ring bokserski podestowy

39,000.00 z VAT

1 w magazynie

 • Realizacjado 21 dni
 • DostawaDarmowa
 • Gwarancja24 miesiące
Dane techniczne
 • Wymiary zewnętrzne:
  od 5x5m do 7,5×7,5m
 • Wymiary wewnętrzne:
  od 4x4m do 6x6m
 • Waga konstrukcji stalowej:
  ok. 800kg
 • Waga podłogi:
  od 400 do 500 kg
 • Gwarancja:
  24 miesiące

Profesjonalny ring bokserski

Jeżeli szukasz ringu, na którym będziesz mógł:

 • rozegrać turniej sportów walki
 • zorganizować profesjonalną galę
 • wyposażyć klubu bokserski lub kickbokserski

to ta oferta spełni Twoje oczekiwania.

Wszystkie elementy ringu, zarówno konstrukcję stalową, jak i akcesoria tworzące pole walki robimy we własnym zakresie – dlatego całość będzie dopasowana do Twoich wymagań i potrzeb. My jedynie zasugerujemy sprawdzone rozwiązania, które zastosowaliśmy dotychczas.

Solidna konstrukcja

Konstrukcja stalowa składa się z 4 słupów narożnych (o profilu 10x10cm) oraz 5 dodatkowych słupów.
Dzięki temu ring jest stabilny, nie ma możliwości przesunięcia się, a płyty podłogowe mogą być ułożone na bardzo mocnym podparciu.
Uchwyty do lin znadują się na wysokości 40, 70 , 100 i 130 cm zgodnie z regulaminem Polskiego Związku Bokserskiego.

Stabilne schody

Do każdego ringu dostarczamy solidne stalowe schody z czterema stopniami z płyty OSB. Konstrukcja schodów może być pomalowana w wybranym przez Ciebie kolorze.

Bezpieczna podłoga

Najważniejszy element z punktu widzenia zawodnika to stabilna, twarda mata z dobrą amortyzacją i co bardzo ważne i rzadko spotykane na wielu ringach – z bardzo dobrą przyczepnością.
W celu spełnienia tych wszystkich cech podłoga naszych ringów składa się z 3 elementów:

 • płyty OSB o grubości 30 mm
 • maty piankowe puzzle o gęstości 120 kg/m3 – zapewniają one odpowiednią amortyzację, jednocześnie są wystarczająco twarde. Dzięki temu nawet bardzo dynamiczna praca na nogach nie będzie powodowała zmęczenia łydek
 • specjalistyczna mata plavilowa o bardzo dobrych właściwościach antypoślizgowych (w przeciwieństwie do standardowego plavilu). Dzięki naciągnięciu za pomocą ekspanderów mata jest odpowiednio napięta


Parametry ringu dopasowane do Twoich wymagań

To Ty decydujesz, jaki ma być wymiar zewnętrzny oraz pole walki ograniczone linami.
Wymiar zewnętrzny może wynosić od 5 do 7 metrów. Pole walki oraz szerokość strefy bezpieczeństwa (odległość od słupa do narożnika) należy podać podczas składania zamówienia. Na tej podstawie przygotujemy odpowiedniej długości system napinający oraz liny do ringu.
Wysokość podestu możesz zamówić od 0,5 do 1 metra. Do wybranej wysokości dopasujemy wysokość i ilość stopni schodów (standardowo dla ringu o wysokości 1 metra są to schody 4-stopniowe.

Dowolna kolorystyka ringu

Standardowa kolorystyka ringu to konstrukcja w kolorze czarnym (matowy) oraz akcesoria zgodne z regulaminami zawodów.
2 narożniki białe, 1 narożnik niebieski, 1 narożnik czerwony
8 lin biało niebieskich, 8 lin biało czerwonych,
8 separatorów białych, 4 niebieskie, 4 czerwone

Kolorystykę również możemy dopasować do wymagań klienta. Możesz wybrać dowolny kolor konstrukcji stalowej, schodów, lin, separatorów i narożników. Nie będzie miało to wpływu na cenę, jedynie wydłuży czas realizacji o ok. 7 dni.

Nadruk własnego logo

Istnieje możliwość nadruku logo klubu lub sponsora. Może być umieszczone na macie, narożnikach ringu lub linach. Nie będzie miało to wpływu na cenę, jedynie wydłuży czas realizacji.

Pole walki

Pole walki to strefa wyznaczona przez 4 liny do ringu bokserskiego.
Lina do ringu składa się z bardzo mocnej linki stalowej (wytrzymałość 600kg) umieszczonej w otulinie polietylenowej o średnicy 40mm, obszytej materiałem PCV.
Na każdym boku ringu znajdują się 2 separatory (łącznie jest ich 8). Są to paski uszyte z materiału PCV, zapinane rzep. Łączą ze sobą wszystkie 4 liny i zapobiegają wypadnięciu zawodników poza pole walki.
4 narożniki do ringu bokserskiego o wysokości 110 cm, wypełnione odpowiednio miękką pianką, przypinane za pomocą rzepów do lin.

System napinający liny

Odpowiednie naciągnięcie lin to jedna z ważniejszych cech dobrze zamontowanego ringu. 16 śrub rzymskich umożliwia łatwe i szybkie napięcie wszystkich 16 lin

Dostawa i montaż ringu

Po zakończeniu produkcji przywozimy i montujemy ring we wskazanym przez Ciebie miejscu. Nie wiąże się to z żadnymi dodatkowymi kosztami.
Samodzielny montaż ringu z pomocą jednej osoby zajmie Ci ok. 3 godzin.

Formy płatności

Po ustaleniu wszystkich szczegółów oczekujemy wpłaty zaliczki w wysokości 20% i po jej zaksięgowaniu zaczynamy produkcję, która trwa do 21 dni.

Zakup w leasingu

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem ringu w formie leasingu i chciałbyś poznać warunki to prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Gwarancja jakości

Wszystkie elementy ringu są wyprodukowane w Polsce z wysokiej jakości materiałów.
Ring jest objęty 24 miesięczną gwarancją.

Masz pytania lub chcesz złożyć zamówienie?
Napisz na sklep@garda.pl
lub zadzwoń – 516 650 100


Informacje dodatkowe

Waga 200 kg